5:29 PM

Pierwsza para z naszej grupy ma dzieci!

To wiadomość dzisiejszego dnia :)
Dodała mi skrzydeł!!!! Latam!!!!
Czujecie to? Już niedługo, czuję, że już niedługo - może miesiąc, dwa, trzy - będziemy RAZEM. Urealnia się mój sen :)
Łącza się chyba dzisiaj przegrzały :) Szalałyśmy - my przyszłe, czekające matki (z mojej szkoleniowej grupy) - na facebooku, w smsach i telefonicznych rozmowach :)
Ale szczęście! Cieszę się z nimi!17 komentarzy:

 1. To cudowna wiadomość! Ale musisz mieć emocje! :) teraz to już ruszy z kopyta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D tak też myślę, chcę w to wierzyć!

   Usuń
 2. Trzymam zaciskam ile się da kciuki żeby ta cudowna wiadomość Tu się pojawiła , że to Wy zostaliście rodzicami a w tedy u mnie będzie święto. Pozdrawiam serdecznie ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję, obym mogła się z Wami nią podzielić jak najszybciej!!! ::*:*:**:*:*:*

   Usuń
 3. O rety, trzeba kupić jakieś winko, już wkrótce Wasza kolej! Zawsze, gdy gdzieś jakieś dziecko znajduje dom, strasznie się cieszę. Nie mogę się doczekać tej Twojej radości, Alu. Tra la la la, tra la la la:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nici z winka, u nas wciąż sraczkowo :P Ale miętę ze szczęścia wypiliśmy :) całusy!

   Usuń
 4. Aaaaaaaaa! :) Przepraszam, że tak głośno, ale szczęście mnie dziś roznosi! :) I jeszcze u Ciebie na blogu takie nowiny! :) To chyba najwyższa pora kupować szampana i chłodzić w lodówce :) Już niedługo będziemy świętować! Nie przepadam za alkoholem, ale dla Was zrobię wyjątek i się upiję :) Za Wasze szczęście! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Cieszę się z Wami i cieszę się, że już niedługo będziemy świętować wszyscy :) I my, i wy :) hurra!

   Usuń
 5. No to zaciskamy mocniej kciuki i kibicujemy na ostatniej prostej Waszego bociana!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wiadomość;-) nasz kurs właśnie zakończył się dla wszystkich kwalifikacją:-) i to co czytam również mnie dodale skrzydeł;-) czy w waszym ośrodku również jak u nas obowiązuje kolejka według składania podań?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje! U nas nie ma żadnej kolejki, tak przynajmniej nam mówiono. Starają się dopasować dzieci do aktualnie czekających par, tak, żeby dzieci miały jak najbardziej właściwych czy odpowiednich ( patrząc na zaspokojenie potrzeb dzieci) rodziców. Na pewno też zwracają uwagę na czas oczekiwania, ale nie jako rzecz najważniejszą. Pozdrawiam :)

   Usuń
 7. Dziś mi się śniło, że do Was zadzwonili!! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby Twój sen był proroczy! :D buziak!

   Usuń
 8. Wspaniała wiadomość kochana :) Macie już świadomość, że to już naprawdę coraz bliżej!!! Ja właśnie dzisiaj obudziłam się z myślą, że chciałabym właśnie usłyszeć, że ktoś z naszej grupy miał Ten Telefon, bo wtedy widziałabym, że coś się dzieje i może potem my...a tu u Ciebie takie dobre wieści. Obyście kolejni byli Wy, z całego serducha Wam tego życzę :) co za emocje.... :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie by było, ale to nigdy nie wiadomo - może to Twoja radosna muzyczka w telefonie odezwie się pierwsza? Życzę nam obu jak najszybszego telefonu! :D

   Usuń
 9. O... To bociany w tym roku przyleciały wcześniej :) Dzisiaj w radio słyszałam, że w naszych okolicach też widziano boćka :)

  OdpowiedzUsuń

Zasubskrybuj mnie :)

Klik!

TOP