9:47 AM

"Piękno na to jest, by zachwycało."

Należę do takiego typu ludzi, których życie zachwyca. Żyję intensywnie, głęboko, "pełną piersią", bo inaczej... wcale nie czuję, że żyję. Jesienią wzruszają mnie liście mieniące się rdzawymi odcieniami, zimą czystość i biel, wiosną i latem ptaki, kwiaty, zapachy i wiatr. Zapach wiosennego wiatru zawsze przypomina mi dzieciństwo. Palone przez ludzi liście przywołują w mojej pamięci obrazy małej sześciolatki, która po długim dniu spędzonym w towarzystwie przyjaciółki wraca w podskokach do domu. Uwielbiam ten zapach, ku wielkiemu zdziwieniu mojego męża.
Wczoraj wieczorem zachód słońca był wprost niesamowity. Wybraliśmy się na krótką wycieczkę. Zabrałam męża w miejsce, które niedawno odkryłam ( w końcu nie On coś odkrył, a ja :) ). Było cudownie.
Zapraszam Was, abyście przeżyli tę wycieczkę ze mną. Mnie te widoki zaparły dech w piersi!

No i postanowiłam fotografować zachody słońca tej wiosny :)

12 komentarzy:

 1. Przepiękny zachód. Przepięknie uchwycone chwile. Przepiękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale pięknie!! No i zdjęcia cudne, jeszcze raz sobie pooglądam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Tak, rzeczywiście okolice mamy przepiękne :) buźka!

   Usuń
 3. Przepiękne zdjęcia i fajny blog. Od razu poczułam sie jak u siebie:) Może dlatego, że podobnie jak ty podchodze do zycia, kocham je zachłannie, wszystkimi zmysłami, każdy jego przejaw, tak na sto procent. A może dlatego, że nieco podobne problemy maiałam:) co prawda, nie walcze z hormonami, jednego syna udalo nam sie mieć, ale ile bylo później po drodze strat... z każda kolejną ciążą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię więc Agnieszko w moich skromnych progach. Moja pokrewna duszo :)

   Usuń
 4. Piękna okolica. Dech zapiera, jak najbardziej. Dobrze, bo maluch będzie potrzebował i pięknych widoków, i świeżego powietrza, i żyjącej pełną piersią mamy:-) Wszystko się przyda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Basieńko. Mam nadzieję, że będzie mu tu z nami dobrze ;) Postaram się ze wszystkich sił, żeby tak było :)

   Usuń
 5. Fantastyczne zdjęcia i naprawdę cudowna okolica :) Ostatnia fotka jak z baśni :) Wasze dzieci będą zachwycone takim otoczeniem i taką wspaniałą Mamą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana jesteś :* A jak tam u Was? Cały czas do Was zaglądam i myślę!!!!

   Usuń
 6. Przecudne foty, serce rośnie!
  Melka

  OdpowiedzUsuń

Zasubskrybuj mnie :)

Klik!

TOP