3:01 PM

O mnie

Cześć! 
Witaj w moim małym skrawku świata. Mam na imię Ala i strasznie się cieszę, że możemy się poznać. Pisanie zajmuje mnie od dziecka. Ukryte skrzętnie pamiętniki wypełniają połowę garażu :) Bloguję natomiast już kilka lat, nabieram wiatru w skrzydła i pędzę ku nowym wyzwaniom. Postanowiłam przeorganizować prowadzonego przeze mnie, cieszącego się nie słabnącym zainteresowaniem, bloga znanego do tej pory jako bocianieczekamy.blogspot.com  i przenieść go na domenę poszukujaca.pl

Dlaczego poszukująca? Bo taka właściwie jestem. I Ty pewnie też. Od dziecka czegoś szukamy. Życiowej drogi, partnera, pracy...itd. Poszukiwania towarzyszyły mi również, gdy rozpoczynałam swoją blogową przygodę  - próbowałam wówczas odnaleźć drogę prowadzącą do moich dzieci. Gdy dzięki adopcji utuliłam w ramionach synka, okazało się, że  córeczka sama poszukała drogi do nas. 

Dzieci są moim największym skarbem, spełnieniem marzeń o pełnej rodzinie, końcem bólu niepłodności. Ale wśród moich skarbów mam też całkiem udanego męża ;) i ciepły dom. 
Nadal jednak szukam...inspiracji, radości życia, światła nawet tam, gdzie króluje cień,  odpowiedzi na setki pytań, ludzi, z którymi warto spędzać czas i do których warto tęsknić, dla których warto zmieniać się i starać zrobić coś dobrego. Poszukuję siebie, nawet wtedy, gdy się totalnie zagubię,  słów, muzyki, książek, ciepła, najlepszych rozwiązań, niebanalnych projektów i umilaczy życia współczesnej kobiety. Miejsca na odpoczynek i uśmiech, chemii - i choć z wykształcenia jestem chemikiem - to nie tej ukrytej w kwasach i zasadach, a w związkach dużo bardziej złożonych - endorfinach, adrenalinie, w miłości.
Zapraszam Cię do wspólnych poszukiwań...Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba :)

Kontakt:
e-mail: ala2n@wp.pl

2 komentarze:

Klik!

TOP